LAJM I FUNDIT/ Gjenden të vdekur 4 shtetas rus në një hotel në Qerret

lajm-i-fundit-te-shtena-780x405-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një lajm i rëndë ka mbërritur pak çaste më parë në redaskinë e Fax News, ku sipas informacioneve bëhet me dije se 4 shtetas rusë janë gjetur të vdekur në një hotel në zonën e Qerretit.

Deri më tani, rrethanat nuk janë bërë të qarta. Ndërkohë që pritet që ngjarja të zbardhet nga polciia dhe së shpejti të kemi një deklarim zyrtar mbi shkaqet që e shkaktuan një ngjarje kaq të rëndë.

Nga burime bëhet me dije se viktimat kanë qenë turistë.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë