Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 16:20, në lagjen Nr. 13 Durrës, në banesë, është gjetur nga familjarët e tij, i vetëvarur shtetasi I. M., 54, vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë