LAJM I FUNDIT/ Gjendet një 45-vjeçar i vrarë në Peqin

LAJM-I-FUNDIT.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Peqin/ Informacion paraprak

Në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin, është gjetur i vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, një shtetas rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar.
Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat vijojnë krehjen e zonës.
Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, vijon punën për identifikimin e viktimës, zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë