Foto ilustruese

Goditi dhe kanosi mjekun në krye të detyrës, vihet në praga nga Policia 29-vjeçari.

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan,  arrestuan në flagrancë shtetasin: K.G., 29 vjeç, banues në Elbasan,  pasi në urgjencën e spitalit Elbasan,  ka goditur dhe kanosur me fjalë mjekun e gatshëm shtetasin Sh.K., 55 vjeç,  banues në Elbasan.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprimet e mëtejshme proceduriale.

/faxweb

loading...