LAJM I FUNDIT/ Humb jetën një 61-vjeçar në Vlorë

LAJM-I-FUNDIT-750x405-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vlorë/Informacion paraprak
Më datë 01.12.2021, rreth orës 17:00 , shtetasi Th. P., 61 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.
Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë