LAJM I FUNDIT/ Kolegji zgjedhor rrëzon kërkesën e PD dhe LSI për pavlefshmëri të zgjedhjeve në qarkun e Vlorës

vIJON …

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb