Burime për Faxnews bëjnë me dije se familja me katër anëtarë që ndërroi jetë në aksidentin tragjik në Levan është Gushi nga Patosi i Fierit. Ndërkohë në ‘Audi-n’ që i përplasi nga mbrapa udhëtonin 3 të rinj, njëri prej tyre në gjendje të rëndë dhe 2 të tjerët jashtë rrezikut.

Vijon…

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re