LAJM I FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe forca e tij

termet-5.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Faqja Kryesore/Aktualitet/LAJM I FUNDIT/ Lëkundje tërmeti në Shqipëri, ja epiqendra dhe forca e tij

Një tërmet me magnitudë 3 Rihter u regjistrua sonte në Gjirokastër. Vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë