Një automjet tip benz ka dalë nga rruga duke përfunduar në ferra. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Burrel – Klos.

Mësohet se në automjetin e aksidentuar ndodheshin 5 persona të cilët kanë pësuar lëndime në momentin e daljes nga rruga. Fatmirësisht të gjithë personat që ndodheshin në të janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

/faxweb