Durrës/Informacion paraprak Rreth orës 18:15, në fshatin Hamallaj Durrës, një automjet me drejtues shtetasin A. P., ka përplasur një motomjet me drejtues shtetasin G. L. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. L., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po …

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re