Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmje në qytetin e Vlorës. Një makinë është përplasur me një motorr dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur.

Motori mësohet se ka rrëshqitur dhe më pas është aksidentuar me makinën duke lënë të lënduar drejtuesin e tij.

Drejtuesi i mjetit është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa ka marrë plagë në kokë.

/faxweb