Një aksident është regjistruar këtë pasdite në dalje të qytetit të Korçës ku burime për Faxweb.al bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën e për pasojë njëra ka dalë nga rruga duke përfunduar në oborrin e një banese.

Mësohet se ka mbetur i lënduar drejtuesi i njërit prej mjeteve që shikoni në videon e mëposhtme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e saj.