LAJM I FUNDIT/ Marrin fund të gjitha dyshimet, kush u emërua në krye të Policisë së Shtetit

cuci-dhe-ardi-veliu-675x450-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Gledis Nano është drejtori i ri i Policisë së Shtetit, duke zëvendësuar në këtë post Ardi Veliun i cili dha dje dorëheqjen.

Vendimi është marrë në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave dhe në mungesë të Ramës, emërimi i Nanos është firmosur nga zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj, me propozim të Bledi Cuçit. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë