Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Merr flakë banesa në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital 43-vjeçari

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Durrës/Informacion paraprak Më datë 12.06.2022, në lagjen nr. 13, Durrës, në zonën e quajtur “Shkëmbi i Kavajës”, në banesën e marrë me qira nga shtetasi kosovar J. S., 43 vjeç, ka rënë zjarr. Si pasojë është lënduar lehtë shtetasi J. S., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë