LAJM I FUNDIT/ Ministria e Drejtësisë merr vendimin, Emiljano Shullazi do të rrijë në ’41 bis’ një vit më shumë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Zgjatet me 1 vit afati për të burgosurit, Arbjon Aliko, Endrit Qyqja, Emiljano Shullazi dhe Genci Balla në sistemin 41 biss. Ndërkohë që ka përfunduar regjimi i posaçëm për Blerim Shullazin, Gilmando Danin dhe Endrit Zelën. Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve po merr të gjitha masat për zbatimin e vendimeve!

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë