Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Motori përplaset me shtyllën në Lezhë-Shënkoll, vdes në vend polici

  • 15/05/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një tjetër aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Lezhë-Shënkoll.

Burime për “Fax Nees” bëjnë me dije se një motor ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën, ndërsa fatkeqësisht ka ndërruar jetë shoferi 40 vjeç, polic në burgun e Shënkollit.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet mbi rrethanat e aksidentit të rëndë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë