Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta profesori dhe studiuesi i njohur shqiptar (EMRI)

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta profesori dhe studiuesi i njohur shqiptar (EMRI)

0
LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta profesori dhe studiuesi i njohur shqiptar (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Studiuesi dhe profesori i njohur shqiptar, Aleks Luarasi është ndarë nga jeta këtë të hënë. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë