Ndryshime të reja në Policinë e Shtetit, në nivel drejtuesish në komisariatin e Korçës dhe Pogradecit.

Burime bëjnë me dije për Fax News se Bujar Laze ështe emëruar shef i komisariatit në Korçë, ndërkohë që Oltion Agolli është emëruar shef i ri i komisariatit të policisë së Pogradecit.

Vijon…

/faxweb