LAJM I FUNDIT/ Nesër skadon afati “100 ditë” që ju la Rama, Bledi Çuçi dhe Gledis Nano takim në Drejtorinë e Policisë, ja për çfarë do të diskutohet

policia-3.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Nesër skadon afati “100 ditë”, Takim në Drejtorinë e Policisë Tiranë, diskutim për të rinjtë që kanë mbaruar Akademinë
vijon…

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë