Gjykata e Lezhës ka dënuar me 7 vite burg, ish-policin Kol Kola, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare. Vijon…

Çoi në një shtëpi të braktisur 13-vjeçaren dhe bëri veprime të turpshme me të, mbyllen hetimet për ish-policin Kol Kola

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb