LAJM I FUNDIT/ Nuk kanë fund pedofilët shqiptarë, arrestohet 58-vjeçari që përndiqte dhe ngacmonte s*ksualisht një 13-vjeçare në Durrës

policia-durres.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Durrës

Vihen në prangat e Policisë 2 shtetas, ku 1 prej tyre i shpallur në kërkim, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Durrës, ndaluan 1 shtetas në kërkim dhe arrestuan 1 tjetër.

P. Sh., 42 vjeç, banues në Shetaj, Durrës, pasi me datë 14.06.2021, Gjykata e Shkallës së Parë Durrës, e ka dënuar me 3 muaj burg, për veprën penale “Drejtimi automjeteve në mënyrë të parregullt”.

U arrestua shtetasi R. A., 58 vjeç, banues në Durrës, për veprat penale “Ngacmim seksual” dhe “Përndjekja”. Pasi dyshohet se ka përndjekur dhe ka ngacmuar seksualisht një të mitur 13 vjeçare.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë