LAJM I FUNDIT/ “Operacioni anti-kanabis në Krujë”, gjykata jep vendimin për 3 të pandehurit. Është dhënë vendimi për arrest shtëpie për Eldi Kacelin. Ndërkohë për dy të pandehurit e tjerë Marsel Locin dhe Asllan Veliun është vendosur arrest me burg.

Vijon …

Megaoperacion në Krujë, arrestohen 19 persona për kultivimi hashashi. Shpallen në kërkim 7 (VIDEO)

Për t’ju bashkuar faqes sone në Facebook, klikoni like

loading…

/faxweb