Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Pas Elbasanit vjen rradha e Shkodrës, RENEA kontrolle për kapjen e “të fortëve”

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një ditë pas kontrolleve të bëra mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit dhe të Peqinit për kapjen e personave të lidhur me operacionin “Plumbi i artë”, forcat “RENEA” kanë zbarkuar në Shkodër ku po kryhen kontrolle të imtësishme për kapjen e personave problematikë apo siç njihen ndryshe “të fortëve”.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë