LAJM I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët një Benz në Pogradec (VIDEO)

1641505353_makine.png

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Pogradec një automjet tip benz kam marrë flakë në parkim pak momente më parë. Zjarrfiksja dhe policia në vendngjarje,dyshohet aksidentale. VIJON…

(E.H/Faxweb.al)

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë