Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Përplasja e makinës që shoqeronte Berishën, reagon Policia e Shtetit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kurbin/Informacion paraprak Në aksin rrugor Milot- Fushë Mamurras, mjeti me drejtues shtetasin A.M., ka goditur mjetin me drejtues shtetasin S.L., e më pas ka goditur mjetin shoqërues të eskortës deputetit S.B. Si pasojë kanë marrë dëmtime të lehta 2 shtetas banues në Kosovë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë