Plagosi me armë zjarri një shtetas, shpallet në kërkim 29-vjeçari në Kuçovë

policeesjkdfhu.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

 

Njoftimi i Policisë:

Kuçovë
Plagosi me armë zjarri një shtetas, gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori.

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Kuçovë u shpall në kërkim shtetasi R. Gj., 29 vjeç, banues në lagjen “11 Shkurti”, Kuçovë, pasi në lagjen “11 Shkurti”, Kuçovë, gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka plagosur me armë zjarri pistoletë në dorë, shtetasin Xh. K., 25 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprime të mëtejshme.

 

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë