Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Po kthehej nga Foltorja e Kurbinit, aksidentohet makina e Sali Berishës

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Përfshihen në aksident disa automjete në autostraden Milot- Mamurras, ku janë plagosur tre persona.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta me parë teksa në aksidentin rrugor janë perfshire katër autovetura, njera dyshohet e ish- kryeministrit Berisha.

Pas perfundimit të Foltores ne Laç, pargjate kthimit ne kryeqytet njera nga mjetet e eskortes eshte perfshire ne aksident ne afersi te Fushe Mamurrasit.

Mesohet se tre persona jane lenduar lehte dhe po marin mjekim ne urgjencen e Laçit. Ende nuk jane mesuar shkaqet e aksidentit.

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë