Policia e Shtetit nuk i ndahet opozitës. Mbrëmjen e sotme është gjobitur dhe kreu i PD-së në Kukës, Arif Rexhmati.

Ai ka marrë një gjobë prej 50 milionë lekësh të vjetra për thyrje të rregullave të pandemisë.

Vijon…

 

/faxweb