LAJM I FUNDIT/ Policia e Vlorës sekuestron 11 kg kanabis, i ikin nga duart dy autorët

vlore-770x431-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vlorë/Goditet një tjetër rast i veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Sekuestrohen 11 kilogramë lëndë narkotike e dyshuar cannabis sativa. Shpallen në kërkim dy poseduesit e lëndës narkotike. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në DVP Vlorë, në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë