LAJM I FUNDIT/ Policia kontrolle nëpër Tiranë, në ndjekje të personave që qarkullojnë me armë dhe të atyre të shpallur në kërkim.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re