LAJM I FUNDIT/ Rama bën ndryshime të të deleguarve për Tiranën, marrin bazën në ”dorë” Lindita Nikolla, Orlando Rakipi, Frida Krifca dhe…

kryesia-e-ps.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Faxweb.al mëson detaje nga mledhja e Kryesisë së Partisë Socialiste, ku ka pasur dhe një rishpërndarje të të deleguarve në zona të ndryshme të vendit.

Kështu Lindita Nikolla është deleguar në zonën e Kamzës dhe Paskuqanit, Mimi Kodheli delegohet në Njësinë Nr. 8 në Tiranë dhe Delina Ibrahimi do të jetë e deleguara e PS në Njësinë Nr. 5, po në kryeqytet.

Po në Tiranë do të jetë delegat i PS edhe deputeti Paulin Stërkaj, të cilit i besohet Njësia Nr. 11, ndërsa në Njësinë Nr. 4 do të jetë Blerina Gjylameti. E deleguar në zonën Farkë-Baldushk-Petrelë është Frida Krifca, ndërsa deputeti Orlando Rakipi caktohet delegat në Bashkinë e Vorës.

Vijon…

 

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë