Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Sherr masiv mes të rinjve në Vlorë, plagosen 3 persona, dërgohen me urgjencë në spital

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 10.06.2022, në lagjen “Pavarësia”, Vlorë, për motive të dobta, janë përfshirë në një konflikt shtetasit Xh. B., 20 vjeç, F. B., 21 vjeç, A. I., 23 vjeç, N. Xh., 27 vjeç dhe M. Xh., 22 vjeç, banues në Vlorë. Shtetasi A. I., N. Xh., dhe M. Xh., ndodhen në spitalin e …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë