Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Shpërthen bombola e gazit në një pallat në Tiranë, alarmohen banorët…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në katin e pestë të një pallati në Kashar.

Burime bëjnë me dije se familjarët e kishin ndezur për të gatuar dhe më pas ishin larguar nga banesa duke e harruar ndezur.

Banorët e pallatit janë alarmuar pas tymit e flakës, ndërsa pas ndërhyrjes së forcave zjarrfikëse, është bërë e mundur vënia në kontroll e flakëve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë