Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje në Ksamil. Nga raportimet e para dyshohet se ka shpërthyer një bombol gazi pranë një karburanti në hyrje të Ksamili.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re