Djegia e gomave dhe mbeturinave në qytetin e Vlorës ka krijuar re të mëdha tymi.

Burime për ‘Fax NeWs’ bëjnë me dije se zjarri po përhapet me shpejtësi dhe rrezikohen banesa në lagjen “Kushtrimi” të qytetit.

Mësohet se në vendngjarje ka mbërritur zjarrfikësja e cila po merret me shuarjen e flakëve.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Subscribe kanalin tonë në Youtube për të mos humbur asnjë video të re