LAJM I FUNDIT/ Skandali me publikimin e të dhënave të pagave dhe targave, arrestohen 2 persona

prokuroria-tirane-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Disa urdhër arreste janë lëshuar për skandalin e publikimit të pagave.

Burime bëjnë me dije se të paktën dy persona janw arrestuar, ndërsa numri i tyre mund të shkojë deri në 5 persona.

Të ndaluarit janë dy specialistë IT. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë