Skip to content

LAJM I FUNDIT/ SPAK tërheq dokumentet e sterilizimit dhe “Check Up-it” në vend, 4 spitale nuk kthejnë përgjigjie

  • 14/06/2022

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

SPAK tërheq dokumentet e sterilizimit dhe Check Up-it në vend. Burime bëjnë me dine se 4 spitale nuk i kanë kthyer pergjigje Strukturës Antikorrupsion lidhur me këtë çështje.

Sipas informacioneve nga grupi hetimor ata kanë afat për kthyerjen e përgjigjes deri ne fund të kësaj jave, dhe nese një gjë e tillë nuk ndodh atëherë ata do përballen me drejtësinë.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë