Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë në plazhin e Velipojës, plagoset një person

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Plagosje me armë zjarri në plazhin e Velipojës. 1 person është qëlluar me armë zjarri.

Mësohet se i plagosuri ka marrë një plagë në pjesën e barkut dhe është transportuar në spitalin e Shkodrës.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e kësaj ngjarje në plazhin e Velipojës.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë