Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një person i plagosur rëndë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

LAJM I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Durrës, një i plagosur, policia drejt vendngjarjes
Policia dhe Ambulanca janë nisur për në vendgjarje për të zbuluar arsyet

vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë