Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Tha se satelitët do hidheshin në hapësirë në Mars, reagon Rama pasi po del edhe Prilli: Sa të paduruar paskeni qenë

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Rama:

Padurim të madh paskan pasur disa për satelitët e sipas modës së re thonë ç’të duan pa pyetur fare more si është puna! Po një gjë cuditem si nuk duan ta kuptojnë: Unë them atë që bëj e bëj atë që them dhe kur vonesat s’janë në dorën time thjesht bëj durim, po zotimit s’i ndahem jo!

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë