Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ U aksidentua dy ditë më parë, ndërron jetë 19 vjeçari në Shkodër (EMRI)

LAJM I FUNDIT/ U aksidentua dy ditë më parë, ndërron jetë 19 vjeçari në Shkodër (EMRI)

0
LAJM I FUNDIT/ U aksidentua dy ditë më parë, ndërron jetë 19 vjeçari në Shkodër (EMRI)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Ladimir Bushati ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital psi nuk arriti t’u mbijetonte dot plagëve të marra nga aksidenti i dy ditëve më parë në aksin Shkodër-Hani Hotit. Makina që drejtonte 19 vjeçari humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë