LAJM I FUNDIT/ U hodhën nga kati i pestë i pallatit, ndërrojnë jetë nëna dhe fëmija 2-vjeçar në Vlorë

vlore-3-750x405-1.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Kanë ndërruar jetë në spitalin e Vlorës nëna dhe fëmija që u hodhën nga kati i pestë i një pallati në lagjen Pavarësia të qytetit të Vlorës. Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë