Skip to content

LAJM I FUNDIT/ U zgjodh president, Putin uron Begajn për detyrën e re

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, ka uruar Bajram Begajn për detyrën e re që i është besuar në krye tështetit shqiptar.

Mesazhi është bërë publik nga ambasada ruse në Tiranë:

Presidenti i Federatës Ruse, Vladimir Putin, i ka përcjellë urime z.Bajram Begaj për zgjedhjen e tij në postin e Presidentit të Republikës së Shqipërisë dhe i uroi shëndet dhe suksese në detyrën e tij më të lartë shtetërore.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë