LAJM I FUNDIT/ Vijon ‘telenovela’ në PD, lexohen firmat e anëtarëve të degës 11, si ndahen numrat mes Bashës dhe Berishës

deget.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Përfaqësues nga dega e Partisë Demokratike numër 11 në Tiranë, kanë mbërritur sot në selinë blu për të bërë të ditur emrat e delegatëve të Kuvendit Kombëtar që kanë votuar pro thirrjes së Kuvendit Kombëtar të PD-së në datën 11 Dhjetor. Thënë ndryshe janë lexuar emrat e të gjithë mbështetësve të Kuvendit të ish-kryeministrit Sali …

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë