Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Zhvendoset protesta e familjarëve të Mateos, dalin për të kërkuar mbështetje në qendër të Fierit: Varje, varje… (Videolive)

LAJM I FUNDIT/ Zhvendoset protesta e familjarëve të Mateos, dalin për të kërkuar mbështetje në qendër të Fierit: Varje, varje… (Videolive)

0
LAJM I FUNDIT/ Zhvendoset protesta e familjarëve të Mateos, dalin për të kërkuar mbështetje në qendër të Fierit: Varje, varje… (Videolive)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Familjarët e Mateos 8-vjeçar janë duke u zhvendosur në qëndër të Fierit, ku iu bëjnë thirrje qytetarëve që të nënshkruajnë një peticion, për varjen e autorit të krimit të rëndë Klodian Çalamani.

Ata iu bënë thirrje të gjithë qytetarëve të Fierit që t’iu bashkohen, ndërkohë që dhe nga gazetarët kanë kërkuar që të nënshkruajnë peticionin.

Vijon…

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë