LAJM I FUNDIT/ Zjarr i madh në një restorant Agro-Turizëm më Shkodër, policia dhe zjarrfikësit nisen drejt vendngjarjes

Screenshot_16-2.jpg

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Një lokal është shkrumbuar plotësisht mbrëmjen e kësaj të premte në fshatin Reç të Bashkisë Malësi e Madhe.

Biznesi Agro-Turizëm ishte hapur vitet e fundit, por fatkeqësisht i gjithë investimi u shkatërrua nga flakët e zjarrit.

Forcat e zjarrëfikësve dhe të policisë ndodhen në vendngjarje për të mësuar rreth shkaqeve të zjarrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë