Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në Lushnje, flakët shkrumbojnë shtëpinë, rrezikohen edhe banesat e tjera (Pamjet)

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Mbrëmjen e së premtes një zjarr i madh ka përfshirë lagjen “Kadri Qystri” në Lushnje.

Deri në këto momente një shtëpi është djegur plotësisht. Banesa e Luan Mezinit u shkrumbua nga flakët pasi ai dogji barishtet e baçes dhe më pas flakët u përhapën me shpejtësi.

Fax Neës raporton se rrezikohen të digjen banesat e tjera ngjitur.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë