Skip to content

LAJM I FUNDIT/ Zjarr në spitalin e Sarandës, përfshihet nga flakët salla e…

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 17.06.2022, rreth orës 08:30, në spitalin e Sarandës, dyshohet se për shkak të një shkëndije elektrike, ka rënë zjarr në sallën e pajisjeve radiologjike. Për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë