Home SHQIPERIA LAJM I FUNDIT/ Zjarri në një pallat në zonën e Freskut, reagon Policia e Shtetit

LAJM I FUNDIT/ Zjarri në një pallat në zonën e Freskut, reagon Policia e Shtetit

0
LAJM I FUNDIT/ Zjarri në një pallat në zonën e Freskut, reagon Policia e Shtetit

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 17.11.2021, rreth orës 18:20 në rrugën “Fadil Deliu”, ka rënë zjarr në katin e dytë të një pallati, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e Policisë bënë evakumin e menjehershëm të banorëve të pallatit.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

Ndajeni këtë artikull me të tjerë duke klikuar ikonat më poshtë