Një 14-vjeçar është larguar nga banesa e tij ditën e djeshme dhe nuk është kthyer më. Ka qenë nëna e të miturit që ka bërë denoncimin në polici për zhdukjen e djalit të saj.

Policia ka nisur punën për gjetjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.05.2022 shtetasja Sh. S., 34 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, djali i saj, shtetasi L. S., 14 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

në Facebook, klikoni Join Group

/faxweb

https://berati.tv/wp-content/uploads/2023/02/makina-me-qera.png